Главная страница - Сельхозтехника в Украине / Условия пользования сайтом

ООО "ТОРЕНТ-ТРЕЙД"

Home

e-mail


Условия пользования сайтом

      "Дякуємо що завітали на наш веб-сайт. Будь ласка, уважно прочитайте Умови, що містяться в цьому документі, оскільки використання цього веб-сайту свідчить про те, що ви прийняли наведені умови.
ТОВ "ТОРЕНТ-ТРЕЙД" створило сайт  www.importpart.com.ua (далі "Сайт") для особистого використання та отримання новин та інформації про товари користувачами Сайту, в тому числі про кількісні, якісні та інші характеристики товару, його виробника тощо.
На Сайті надається огляд продукції та послуг ТОВ "ТОРЕНТ-ТРЕЙД", які надаються на території України.
Назви, торгові марки (знаки на товарах та послугах), сервісні знаки і логотипи, які у тому чи іншому вигляді відображено на сайті, належать власникам цих торгових знаків. 

Назви брендів (торгових знаків), які використовуються, починаються, як правило, з великої літери і використовуються як просте позначення продукції або послуг, які пропонує ТОВ "ТОРЕНТ-ТРЕЙД" своїм споживачам.На сайті можлива наявність помилок або упущень в інформації, що поширюється на Сайті.
ТОВ "ТОРЕНТ-ТРЕЙД" не дає жодних гарантій, явних або неявних, і не несе відповідальності за використання такої інформації або Сайту, та не відповідає за помилки, виявлені на цьому Сайті. Користувач визнає, що він несе повну відповідальність за використання Сайту, інформації доступної через Сайт, і що ТОВ "ТОРЕНТ-ТРЕЙД" не несе відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки, включаючи матеріальні втрати, фінансові збитки, які виникли в результаті доступу або використання Сайту, а також за призупинення Сайту, його зміну або видалення Сайту або будь-якого з його елементів.
Зміст Сайту представлений без будь-яких додаткових гарантій. Доступ до сайту може бути обмежено.
 


Распродажа и спецпредложения!
Главная
Дизельные двигатели
Запчасти к двигателям
Фильтры Baldwin
Сепараторы Baldwin DAHL
Фильтры Donaldson
Насос-форсунки
Запчасти к cельхозтехнике
Навесное оборудование для тракторов
Запчасти к спецтехнике
Спецтехника Б/У под заказ
Сельхозтехника Б/У под заказ
Гидравлические насосы и моторы
Запчасти CTP
Запчасти для автомобилей
Расточно-наплавочные работы
Запчасти для грузового транспорта
Диагностическое оборудование
Условия пользования сайтом
КонтактыДнепр: 067-560-56-70
Кривой Рог: 067-890-97-44